Здоров'я та довкілля
Цінності
ГоловнаЗдоров'я та довкілля
1. Високий рівень шуму може стати причиною стресу. Скільки відсотків населення Європи потерпають від впливу високого рівня шуму?
2. Свинцеве забруднення викликає порушення інтелектуального розвитку та поведінкові розлади у дітей. Скільки дітей у країнах Центральної та Східної Європи, за наявними оцінками, уразливі до дії свинцю?
3. Скільки випадків шлунково-кишкових захворювань викликає щорічно мікробіологічне забруднення в середземноморському регіоні?
4. Формальдегід – це безбарвний токсичний газ, який здебільшого вражає органи дихання, шкіру та серце. Де він може траплятися?
5. Після вдихання частинки азбесту назавжди залишаються в легенях і можуть викликати рак. Речовиною якого походження є азбест?
6. У США дизельні двигуни вважаються найзначнішим джерелом забруднення повітря, пов'язаним з ризиком захворювання на рак. Це правильно чи неправильно?У США дизельні двигуни вважаються найзначнішим джерелом забруднення повітря, пов'язаним з ризиком захворювання на рак. Це правильно чи неправильно?
7. В якій країні найвища тривалість життя?
8. У сім'ях курців ймовірність респіраторних захворювань у дітей може збільшитися на 100 відсотків. Це правильно чи неправильно?